jserror (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Reset
fi: Palauta

en: No log messages available.
fi: Yhtään lokimerkintää ei ole saatavilla.

en: All
fi: Kaikki

en: Filter
fi: Suodatus

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Browser
fi: Selain

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: You must select something to filter by.
fi: Sinun on valittava suodatusehto.

en: View events that have recently been logged.
fi: Näytä lähiaikoina lokiin kirjatut tapahtumat
