jserror (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: No log messages available.
fr: Aucune entrée du journal n'est disponible.

en: All
fr: Tout

en: Filter
fr: Filtrer

en: Debug Mode
fr: Mode débogage

en: Unlimited
fr: Illimité

en: Browser
fr: Navigateur

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: You must select something to filter by.
fr: Vous devez sélectionnez un critère de filtrage.

en: Platform
fr: Plate-forme

en: View events that have recently been logged.
fr: Voir les événements qui ont été enregistrés récemment.
