jserror (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Reset
gl: Reiniciar

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: All
gl: Todo

en: Filter
gl: Filtro

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Browser
gl: Navegador

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: You must select something to filter by.
gl: Debe seleccionar algo co que filtrar.

en: View events that have recently been logged.
gl: Ver eventos rexistrados recentemente.
