jserror (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: All
gu: બધા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
