jserror (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: No log messages available.
hi: संदेश लॉग उपलब्ध नहीं हैं

en: All
hi: सभी

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Unlimited
hi: अनिश्चित

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: You must select something to filter by.
hi: फ़िल्टर करने के लिए आपको कुछ चयन करना होगा।

en: View events that have recently been logged.
hi: उन घटनाओं को देखे जिन्हें हाल ही में लॉग किया गया है |
