jserror (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: All
hu: Mind

en: Filter
hu: Szűrő

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Browser
hu: Böngésző

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: You must select something to filter by.
hu: Ki kell választani egy szűrési szempontot.

en: View events that have recently been logged.
hu: A legutóbbi naplóbejegyzések megtekintése.
