jserror (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Reset
is: Endursetja

en: No log messages available.
is: Engin kerfisskilaboð fáanleg.

en: All
is: Allt

en: Filter
is: Sía

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: About
is: Um
