jserror (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Reset
jv: Baléknā

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: All
jv: Kabèh

en: Filter
jv: Saring

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: About
jv: Ngenani

en: You must select something to filter by.
jv: Sampéyan kudu milih salah sijiné kanggo nyaring.

en: View events that have recently been logged.
jv: Nonton kedadén sing paling sering kecathet.
