jserror (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: All
lt: Visi

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Browser
lt: Naršyklė

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: You must select something to filter by.
lt: Jūs turite pasirinkti pagal ką filtruoti.

en: View events that have recently been logged.
lt: Peržiūrėti naujausius įrašus.
