jserror (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: All
ne: सबै

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Unlimited
ne: असिमित

en: About
ne: बारेमा

en: Platform
ne: प्लेटफर्म
