jserror (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Reset
pl: Resetuj

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: All
pl: Wszystko

en: Filter
pl: Filtr

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: You must select something to filter by.
pl: Należy podać kryterium filtrowania.

en: Platform
pl: Platforma

en: View events that have recently been logged.
pl: Zobacz ostatnio logowane wydarzenia.
