jserror (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Reset
pt: Reiniciar

en: No log messages available.
pt: Não há mensagens no registo.

en: All
pt: Todos

en: Filter
pt: Filtro

en: Unlimited
pt: Ilimitado

en: Browser
pt: Navegador

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: You must select something to filter by.
pt: É obrigatório selecionar algo para filtrar.

en: View events that have recently been logged.
pt: Exibir eventos registados recentemente.
