jserror (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Reset
ru: Сбросить

en: No log messages available.
ru: В системном журнале нет сообщений.

en: All
ru: Все

en: Filter
ru: Фильтр

en: Debug Mode
ru: Режим отладки

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Browser
ru: Браузер

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: You must select something to filter by.
ru: Необходимо выбрать, что фильтровать.

en: Platform
ru: Платформа

en: View events that have recently been logged.
ru: Просмотр событий, недавно записанных в системный журнал.
