jserror (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: All
sk: Všetky

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Browser
sk: Prehliadač

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: You must select something to filter by.
sk: Musíte zvoliť, podľa čoho filtrovať.

en: View events that have recently been logged.
sk: Zobrazenie naposledy zaznamenaných udalostí.
