jserror (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Reset
tr: Sıfırla

en: No log messages available.
tr: Kayıt mesajı yok.

en: All
tr: Tümü

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: You must select something to filter by.
tr: Süzülecek bir şey seçmeniz gerekiyor.

en: View events that have recently been logged.
tr: Yakın zamanda kaydedilmiş olayları göster.
