JS-Kit Echo (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Comments
cs: Komentáře

en: Label
cs: Popisek

en: Node Types
cs: Typy uzlů

en: Domain
cs: Doména

en: Thread
cs: Vlákno

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální
