JS-Kit Echo (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Comments
hr: Komentari

en: Label
hr: Oznaka

en: Domain
hr: Domena

en: Thread
hr: Niz

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik
