JS-Kit Echo (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Comments
ja: コメント

en: Label
ja: ラベル

en: Node Types
ja: ノードタイプ

en: Domain
ja: ドメイン

en: Thread
ja: スレッド

en: Language neutral
ja: ニュートラル言語

en: Skin
ja: スキン
