JS-Kit Echo (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Comments
pl: Odpowiedzi

en: Label
pl: Etykieta

en: Node Types
pl: Typy segmentów

en: Domain
pl: Domena

en: Node settings
pl: Ustawienia segmentu

en: Thread
pl: Wątek

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: Skin
pl: Skóra
