JS-Kit Echo (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Comments
pt: Comentários

en: Label
pt: Rótulo

en: Domain
pt: Domínio

en: Node settings
pt: Configurações do Node

en: Thread
pt: Encadeamento

en: Language neutral
pt: Sem língua específica
