JS-Kit Echo (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Label
sv: Etikett

en: Domain
sv: Domän

en: Node settings
sv: Inställningar för noder

en: Thread
sv: Tråd

en: Language neutral
sv: Språkneutral

en: Skin
sv: Skal

en: 1 Comment | @count Comments
sv[0]: 1 kommentar
sv[1]: @count kommentarer
