JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Thread
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་ཕྲེང

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ
