JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Comments
de: Kommentare

en: Label
de: Beschriftung

en: Node Types
de: Inhaltstypen

en: Domain
de: Domäne

en: Avatars
de: Avatare

en: Node settings
de: Beitragseinstellungen

en: Secret Key
de: Geheimer Schlüssel

en: Language neutral
de: Sprachneutral

en: 1 Comment | @count Comments
de[0]: 1 Kommentar
de[1]: @count Kommentare

en: Domain settings
de: Domain-Einstellungen

en: Content weight
de: Inhaltsgewichtung

en: Backwards
de: Rückwärts
