JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Label
eu: Etiketa

en: Domain
eu: Domeinua

en: Node settings
eu: Nodo ezarpenak

en: Thread
eu: Haria

en: Secret Key
eu: Giltza Sekretua

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa
