JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Comments
fi: Kommentit

en: Label
fi: Tunnus

en: Node Types
fi: Sisältötyypit

en: Node settings
fi: Solmun asetukset

en: Thread
fi: Ketjuta

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: Installation
fi: Asennus

en: Language neutral
fi: Kielineutraali

en: Skin
fi: Ulkoasu
