JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Comments
gl: Comentarios

en: Label
gl: Etiqueta

en: Node Types
gl: Tipos de Nodo

en: Domain
gl: Dominio

en: Node settings
gl: Axustes do nodo

en: Thread
gl: Fío

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Skin
gl: Tema
