JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Label
hi: लेबल

en: RSS
hi: आरएसएस

en: Avatars
hi: वेश

en: Node settings
hi: नोड सेटिंग्स

en: Installation
hi: स्थापना

en: Language neutral
hi: भाषा निष्पक्ष
