JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Comments
it: Commenti

en: Label
it: Etichetta

en: Domain
it: Dominio

en: Node settings
it: Impostazioni nodo

en: Thread
it: Argomento

en: Installation
it: Installazione

en: Language neutral
it: Indipendente dalla lingua

en: Skin
it: Tema grafico
