JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Label
tr: Etiket

en: Node Types
tr: Düğüm Türleri

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Node settings
tr: Düğüm ayarları

en: Thread
tr: Başlık

en: Language neutral
tr: Dil tercihsiz - özgün dil

en: RSS Title
tr: RSS Başlığı
