JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Comments
be: Каментары

en: Label
be: Подпіс

en: Node Types
be: Тыпы матар'ялаў

en: Domain
be: Дамен

en: Language neutral
be: Нейтральная мова
