JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Comments
ca: Comentaris

en: Label
ca: Etiqueta

en: Node Types
ca: Tipus de node

en: Domain
ca: Domini

en: Node settings
ca: Paràmetres del node

en: Thread
ca: Fil

en: Installation
ca: Instal·lació

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Skin
ca: Aparença

en: Domain settings
ca: Paràmetres del domini
