JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Node Types
cy: Mathau nôd

en: Thread
cy: Llinyn

en: Secret Key
cy: Allwedd Cyfrinachol

en: Installation
cy: Gosodiad

en: Language neutral
cy: Iaith niwtral
