JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Comments
el: Σχόλια

en: Label
el: Ετικέτα

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Node settings
el: Ρυθμίσεις κόμβου

en: Thread
el: Νήμα

en: Language neutral
el: Ουδέτερη γλώσσα

en: Skin
el: Θέμα
