JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Label
fa: برچسب

en: Domain
fa: دامنه

en: Node settings
fa: تنظیمات گره

en: Secret Key
fa: کلید رمز

en: Installation
fa: نصب

en: Language neutral
fa: زبان نا‌مشخص

en: Skin
fa: پوسته
