JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Label
hu: Címke

en: Node Types
hu: Tartalomtípusok

en: Avatars
hu: Profilképek

en: Node settings
hu: Tartalom beállítások

en: Thread
hu: Szál

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Installation
hu: Telepítés

en: Language neutral
hu: Nyelvfüggetlen

en: Skin
hu: Smink

en: 1 Comment | @count Comments
hu[0]: 1 hozzászólás
hu[1]: @count hozzászólás

en: Domain settings
hu: Domain beállítások
