JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Comments
lt: Komentarai

en: Label
lt: Etiketė

en: Node Types
lt: Mazgo tipas

en: Domain
lt: Domenas

en: Node settings
lt: Mazgo nuostatos

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus
