JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Comments
oc: Comentaris

en: Label
oc: Etiqueta

en: Domain
oc: Domeni

en: Thread
oc: Fial de discussion

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga

en: Skin
oc: Abilhatge
