JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Comments
pl: Komentarze

en: Label
pl: Etykieta

en: Node Types
pl: Typy węzłów

en: Domain
pl: Domena

en: Node settings
pl: Ustawienia węzła

en: Thread
pl: Wątek

en: Installation
pl: Instalacja

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: Skin
pl: Skórka

en: Domain settings
pl: Ustawienia domeny
