JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Comments
ru: Комментарии

en: Label
ru: Метка

en: Node Types
ru: Тип материалов

en: Domain
ru: Домен

en: Avatars
ru: Аватары

en: Node settings
ru: Настройки материала

en: Thread
ru: Тема обсуждения

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: Installation
ru: Установка

en: Language neutral
ru: Нейтральный по отношению к языку

en: Skin
ru: Обложка

en: 1 Comment | @count Comments
ru[0]: 1 Комментарий
ru[1]: @count Комментария
ru[2]: @count Комментариев

en: Domain settings
ru: Настройки домена
