JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Comments
sk: Komentáre

en: Label
sk: Označenie

en: Node Types
sk: Typy uzlov

en: Domain
sk: Doména

en: Node settings
sk: Nastavenia uzla

en: Thread
sk: Vlákno

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka
