JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Comments
vi: Bình luận

en: Label
vi: Nhãn

en: Domain
vi: Miền

en: Thread
vi: Luồng

en: Language neutral
vi: Ngôn ngữ trung lập

en: Skin
vi: Giao diện cho trình soạn thảo
