JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Comments
da: Kommentarer

en: Label
da: Etiket

en: Domain
da: Domæne

en: Node settings
da: Indstillinger for indholdselement

en: Thread
da: Tråd

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle

en: Language neutral
da: Sprogneutral
