JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Label
et: Nimetus

en: RSS
et: RSS vood

en: Node Types
et: Sisutüübid

en: Domain
et: Domeen

en: Node settings
et: Sisuelemendi seaded

en: Thread
et: Lõim

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Skin
et: Kujundus
