JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Comments
fr: Commentaires

en: Label
fr: Libellé

en: Node Types
fr: Types de nœuds

en: Domain
fr: Domaine

en: Node settings
fr: Paramètres des nœuds

en: Thread
fr: Fil de discussion

en: Secret Key
fr: Clé secrète

en: Language neutral
fr: Indépendant de la langue

en: Skin
fr: Habillage

en: 1 Comment | @count Comments
fr[0]: 1 Commentaire
fr[1]: @count Commentaires

en: Domain settings
fr: Paramètres du domaine
