JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Comments
he: תגובות

en: Label
he: תווית

en: Domain
he: דומיין

en: Node settings
he: הגדרות פריט תוכן

en: Thread
he: שרשור

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Skin
he: עיצוב
