JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Comments
lv: Komentāri

en: Label
lv: Etiķete

en: Domain
lv: Domēns

en: Node settings
lv: Mezgla iestatījumi

en: Thread
lv: Pavediens

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda
