JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Comments
nl: Reacties

en: Node Types
nl: Nodetypen

en: Domain
nl: Domein

en: Node settings
nl: Node-instellingen

en: Thread
nl: Vertakking

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: Installation
nl: Installatie

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: Domain settings
nl: Domein-instellingen
