JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Comments
ro: Comentarii

en: Label
ro: Etichetă

en: Domain
ro: Domeniu

en: Node settings
ro: Setările nodului

en: Thread
ro: Fir de execuție

en: Language neutral
ro: Limbă neutră
