JS-Kit Echo (7.x-1.0-unstable2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Comments
uk: Коментарі

en: Label
uk: Мітка

en: Node Types
uk: Типи матеріалу

en: Domain
uk: Домен

en: Avatars
uk: Зображення

en: Node settings
uk: Налаштування матеріалу

en: Thread
uk: Гілка

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Installation
uk: Встановлення

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: Skin
uk: Обкладинка

en: 1 Comment | @count Comments
uk[0]: 1 коментар
uk[1]: @count коментарі
uk[2]: @count коментарів

en: Domain settings
uk: Налаштування доменів

en: Paginate
uk: Розбити на сторінки

en: Backwards
uk: Назад
