jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Disable
es: Desactivar

en: Default
es: Por defecto

en: Custom
es: Personalizado

en: Maximum
es: Máximo

en: Range
es: Rango

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Red
es: Rojo

en: Slow
es: Lento

en: Fast
es: Rápido

en: Orientation
es: Orientación

en: Minimum
es: Mínimo

en: Green
es: Verde

en: Blue
es: Azul

en: Step
es: Paso
